top of page

krásně navržené prostory, ve kterých se můžete milovat, růst a hrát si

Kvet zivota ikona.jpg

jednoduše jinak !

Interiéry tvořím již spousty let, raději to nebudu počítat.. vlastně jsem je tvořila vždy. Postupem času jsem si uvědomila, že bydlení ovlivňuje životy lidí, jejich práci, vztahy, štěstí, působí na nás, aniž by jsme si to uvědomovali. Kdo z nás by si nepřál bydlet kvalitně a spokojeně,  v harmonickém prostoru a žít spokojený život? 

Když jsem před léty začala usměrňovat interiér a jeho energie ve prospěch klientů, pochopila jsem důležitost mojí práce a postupem času jsem nebyla jenom designérem, ale terapeutem bytů, skrze prostor, ve kterém bydlíme, jsem měla možnost vyléčit životy, jejich obyvatel.  

Provedla jsem změny v prostoru, nasměrovala energie tak, aby pracovali pro jeho obyvatele. Měl někdo problém se zdravím, kariérou, či se vztahy? Chyběly peníze? Všechna tato témata jsou řešitelná a dají se moc hezky podpořit bydlením, kde nasměřujete všechny elementy a energie tak, aby pomáhaly lidem zkvalitňovat jejich životy.

Renáta Winkler

terapeut interiéru 

když vaše bydlení léčí váš život

Nejdříve to byla má vlastní touha po vnitřní harmonii. Od mládí jsem vnímala, že základem pro úspěšný život je příjemné prostředí domova. Prostor, ve kterém bydlíme, nás formuje, tvoří náš životní styl, je naší neviditelnou součástí ... Může nás hladit a podněcovat, je základním pilířem duševní hygieny, spokojeného života. 

Vždy pečlivě vybírám prvky, které vás podpoří a díky kterým se budete ve svém domově cítit příjemně, bude vašim místem skutečného relaxu. Kvalitní interiér nepodléhá módním trendům, ale vám. Kvalitní interiér je harmonický a krásný, léčivý a fotogenický.

Děkuji Renatko za můj krásný a velmi vkusně vybavený dům. Jsi opravdový talent,

máš talent a dar od BOHA.

Nebydlím v domě pořád, ale pokaždé, když přijedu na víkend, zalévá mě pocit štěstí. Pořád vnímám a  vidím tvoji práci a preciznost s jakou jsi ho pro mě sestavovála.

Každá maličkost,  mne  naplňuje radostí a má duše se v té kráse cítí dobře.

Děkuji

MOJI KLIENTI ŘÍKAJÍ
Marianna, H., Karlovy Vary

Interiér mého domu je ve

vintage stylu, dýchá z něj osobitost a to díky paní Renatě. Je to místo kde  je cítit domov a harmonie, moc Vám Děkuji!

La interior, bytový design, interierovy design, bytový terapeut
zpět na úvod
bottom of page