top of page
Kvet zivota ikona.jpg

STYLING (home stage)

Vytvořit domov, který odráží charakter jeho majitelů a věci, které milují, je mou dovedností. Dům se srdcem obsahuje vytříbený vkus majitele a vypráví příběh o lidech, kteří tam žijí. To, jak jsou tyto věci zkombinovány, promění dům v domov, ve kterém se budete milovat, a žít v něm.

Sladění barevných schémat, uspořádat nábytek a zvolit doplňky vystihující majitele, tak bych to asi shrnula. Je to hra, která mě baví. Odstraním nebo eliminuji všechny negativní elementy. Interiérový design je hra barev, vzorů, čistoty tvarů a to vše v nekonečné souhře prostoru. Každý prostor mluví, jen ne všichni, dokážeme jeho hlasu naslouchat.  

Interiér je jako symfonie a když potřebuje

doladit, najdu výjimečný, originální kus nábytku, obraz, nebo vytvořím doplněk. Nebo vymyslím jedinečný kus nábytku a nechám ho vyrobit. Spolupracuji s mistry řemesel.


 

Nejintenzivněji vnímám potřebu vizuálně pohladit  duši klienta, nejsem důležitá já, ale můj klient. Každý je jiný a jedinečný a proto každý mnou vytvořený prostor, je sestaven jedinečně a stylově odlišně. Nejsou to jen moji zákazníci, ale také domy a byty na mne "mluví", každý z nich potřebuje svou jedinečnost.  

La interior interiérový design, design interiéru, domy interiéry, designer, renata winkler, bytový terapeut, bytový design

napište
MI

interiérový design, design interiéru, domy interiéry, designer, renata winkler, bytový terapeut, bytový design
zpět na úvod
bottom of page